Registrací na našem e-shopu získáte slevu 5 % na každý nákup! Pro její následné uplatnění je nutné se při nákupu přihlásit (na úvodní straně e-shopu v pravém horním rohu). Přejít na registraci ⇒
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Ne, 7-22h
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 699,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
23.03.2021
Poštovné Zdarma
Vážení zákazníci. Oznamujeme novou událost. Poštovné - Doprava zdarma. Objednávky zboží nad 699,.kč /poštovné se nezapočítává k objednávce/ Při pla... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.inkmarket.cz od 1.1. 2014

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je:
Dana Macková , ČSL. Armády 389, 35701 Rotava, IČ: 75575101
a kupujícího (zákazník, spotřebitel).

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.
Smluvní vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí občanským zákoníkem
(č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.).


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Prodávajícím je:
Dana Macková , ČSL. Armády 389, 35701 Rotava
je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Je to podnikatel, který přímo dodává kupujícímu výrobky.

Zákazníkem  internetového obchodu inkmarket.cz je kupující. 

Adresou pro veškerou komunikaci, řešení reklamací a zasílání zboží zpět je:

Dana Macková, Inkmarket.cz, ČSL. Armády 389, 35701 Rotava

e-mail:  inkmarket@email.cz

Úvodní ustanovení a kupní smlouva
Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím a spotřebitelem. Prodávající objednávku potvrdí informativním e-mailem.

Na vznik smlouvy však toto potvrzení nemá vliv. Vzniklou smlouvu lze měnit nebo rušit pouze na základě dohody stran nebo na základě zákonných důvodů.

Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky.

Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „Dokončit objednávku“.

Zrušení či změnu  objednávky /změna druhu či počtu zboží, kontaktní a doručovací údaje, druhy plateb a dopravy/ je možné provést pouze v případě, pokud ještě nebyla objednávka expedována  a to formou e-mailu na adresu inkmarket@email.cz

Uzavřením kupní smlouvy kupující potvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami, včetně reklamačního řádu, a že s nimi souhlasí.

Dodací a platební podmínky

Objednávka je přijata prodávajícím ihned po kliknutí na tlačítko „Dokončit objednávku“. Potvrzení objednávky obdrží kupující obratem na e-mail uvedený v objednávce. Tento e-mail je generován automaticky.

Po překontrolování správnosti údajů a obsahu je objednávka předána k expedici.
Při zjištění nedostatků nebo nepřesností v objednávce / kontaktních údajích/ je kupující kontaktován prodávajícím telefonicky nebo e-mailem.

Zboží je dodávané pouze v množství obvyklém pro spotřebu domáctnosti.

Prodávající má právo odstoupit od kupní smlouvy staneli-se plnění nemožné z důvodu nedostatku zboží na skladě.

Kupující má tyto možnosti plateb:

-  dobírkou
-  předem na náš bankovní účet, který je uveden v potvrzené objednávce 
-  platbou v hotovosti na naší adrese

Pro dodání objednaného zboží využíváme  - České pošty

Objednávku prodávající expeduje:
při platbě dobírkou - do 2 pracovních dnů

- při platbě předem na účet -  2 pracovních dnů od obdržení platby

Za všechny dodávky platí kupující dobírkou nebo předem na náš bankovní účet, který je uveden v objednávce. Variabilní symbol je uveden v e-mailem potvrzené objednávce.

Zboží je zasíláno pouze na území České republiky.

Ceník poštovného a balného:

Česká pošta -
doporučená zásilka:
69.-Kč při platbě předem na bankovní účet
119.-Kč při platbě dobírkou

Právo spotřebitele odstoupit od smlouvy

Vrácení zboží zákazníkem bez udání důvodu – poučení o právu na odstoupení od smlouvy

Nejedná-li se o případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu doručeno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, zašle nebo předá podnikateli bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel. Odstoupení od kupní smlouvy kupující zašle na adresu elektronické pošty prodávajícího anebo písemně přiloží k odeslanému zboží a zašle na adresu prodávajícího. Zboží neposílejte na dobírku, takto nebude přijato.

V případě odstoupení od smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší.

V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající spotřebiteli bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal. Částka bude prodávajícím vrácena buď formou připsání na účet, který spotřebitel uvede a za podmínky že s touto formou vrácení souhlasí anebo bude částka vrácena stejným způsobem jako při zaplacení.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé.

Náklady spojené s navrácením zboží si ponese spotřebitel sám.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 obč. zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy.

a) o poskytování služeb, jestliže byly splněny s jeho předchozím výslovným souhlasem před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a podnikatel před uzavřením smlouvy sdělil spotřebiteli, že v takovém případě nemá právo na odstoupení od smlouvy,
b) o dodávce zboží nebo služby, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli podnikatele a k němuž může dojít během lhůty pro odstoupení od smlouvy,
c) o dodání alkoholických nápojů, jež mohou být dodány až po uplynutí třiceti dnů a jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávislých na vůli podnikatele,
d) o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu,
e) o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím,
f) o opravě nebo údržbě provedené v místě určeném spotřebitelem na jeho žádost; to však neplatí v případě následného provedení jiných než vyžádaných oprav či dodání jiných než vyžádaných náhradních dílů,
g) o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit,
h) o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal,
i) o dodávce novin, periodik nebo časopisů,
j) o ubytování, dopravě, stravování nebo využití volného času, pokud podnikatel tato plnění poskytuje v určeném termínu,
k) uzavírané na základě veřejné dražby podle zákona upravujícího veřejné dražby, nebo
l) o dodání digitálního obsahu, pokud nebyl dodán na hmotném nosiči a byl dodán s předchozím výslovným souhlasem spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a podnikatel před uzavřením smlouvy sdělil spotřebiteli, že v takovém případě nemá právo na odstoupení od smlouvy.

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.
Kupující uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího po úspěšném splnění smlouvy a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.

Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.

Ostatní ujednání

V případě že by byl spotřebitel krácen na svých právech plynoucích z uzavírání smlouvy, má právo se obrátit na věcně příslušné orgány dozoru (Česká obchodní inspekce, živnostenský úřad, Úřad pro ochranu osobních údajů, Finanční úřad apod..). Případné spory mezi prodávajícím a kupujícím řeší soud.  Kupní smlouva včetně obchodních podmínek je archivována prodávajícím v elektronické podobě a není přístupná. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce. Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu občanského zákoníku. Informace o jednotlivých technických krocích vedoucí k uzavření smlouvy jsou patrné z procesu objednávání v našem internetovém obchodě a kupující má možnost před vlastním odesláním objednávky ji zkontrolovat a případně opravit.

Proč nakupovat u nás

Zkušenosti v oboru
na českém trhu jsme od roku 2009
Vysoká kvalita zboží
splňuje normy ISO9001/ ISO14001
Doprava zdarma
nákup nad 699 Kč a platba předem
Rychlé odeslání
objednávky expedujeme do 24h

Kontakty
Logo
Josef Macek
Josef Macek
Po-Ne, 7-22h
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz